Strona korzysta z plików cookies i innych technologii
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję
A+
Telefon Warszawa19115 BIP MPO
A+ Telefon Warszawa19115 BIP

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie sp. z o. o. to przedsiębiorstwo komunalne  z wieloletnią tradycją, a jednocześnie otwarte na innowacyjne metody realizacji  usług.

Sprawny,  efektywny przebieg procesów w Spółce możliwy  jest dzięki międzypokoleniowej wymianie doświadczeń, bo u nas wiedza  i doświadczenie wieloletnich pracowników spotyka się z energią oraz entuzjazmem ludzi młodych, będących na początku swojej kariery zawodowej.
Zdrowa współpraca zespołowa pracowników nastawionych na osiągnięcie wspólnego celu,  jakim  jest podnoszenie  satysfakcji  klienta  zewnętrznego,  pozwala  na  sprawną  realizację  usług  o  wysokiej jakości. Spółka przywiązuje ogromną wagę do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Odzież robocza,  talony  żywieniowe,  szkolenia  czy  szczepienia  ochronne  to  przykłady  świadczeń,  jakie zapewniamy naszym pracownikom.
Do  grona  pracowników  zapraszamy  osoby:  pracowite,  odpowiedzialne,  ukierunkowane  na  aktywne działania w zespole, ambitne i zaangażowane.  
 
Jeśli bliskie są Państwu nasze wartości, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
 
                                  

Jak wygląda proces rekrutacji ?

 

Selekcja nadesłanych aplikacji
Wywiad telefoniczny z wybranymi Kandydatami
Rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim przełożonym i/lub pracownikiem HR
Informacja zwrotna dla Kandydatów biorących udział w procesie rekrutacji

 

 

Sprawdź nasze aktualne OFERTY PRACY

 

Szukasz pracy, ale nie widzisz konkretnej oferty pracy dla Siebie? Wyślij Swoje CV korzystając z opcji APLIKUJ

Skontaktujemy się z Tobą,  jeśli pojawi się interesująca Cię oferta pracy.

 

Nie wiesz jak przygotować CV ? To proste!  
 
Twoje  CV  nie  powinno  być  odzwierciedleniem  całej  Twojej  kariery,  szczególnie  jeśli  Twoje doświadczenie zawodowe opiera się na długoletniej pracy zawodowej. Skup się na dostosowaniu CV do oferty pracy, która Cię interesuje. Zamieść w CV obowiązki, osiągnięcia, ukończone szkolenia oraz  posiadane  certyfikaty  i  uprawnienia,  które  powodują,  że  stajesz  się  idealnym Kandydatem  na  dane stanowisko. Dodatkowo w sekcji wykształcenie umieść tylko ostatnią ukończoną szkołę.

W sekcji z danymi osobowymi ważne jest, aby zostawić kontakt do Siebie. Pamiętaj to Ty decydujesz jakiego rodzaju dane to będą. Nie musisz zamieszczać danych adresowych, daty urodzenie czy stanu cywilnego. Im mniej, tym lepiej. Twoje CV powinno być jak najbardziej konkretne i przejrzyste. W tym celu możesz zamieścić podsumowanie zawodowe, w którym przedstawisz krótko: Kim Jesteś? Co Cię wyróżnia? W  jaki  sposób  Twoja  wiedza,  kompetencje  i  umiejętności  mogą  przynieść  korzyści  dla firmy? Pamiętaj  każdy  z Nas  jest  inny, ale przez  to wyjątkowy, dzięki  tej  różnorodności  firmy mogą odnosić sukcesy. Daj się poznać już na etapie selekcji CV.
 
Masz pytania odnośnie procesu rekrutacji ?  
Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Kontakt
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
W M. ST. WARSZAWIE SP. Z O.O.
ul. Obozowa 43
Warszawa 01-161

tel. 22 3910 100
e-mail: E-mail mpo@mpo.com.pl

NIP: 5272391342
REGON: 015314451
BDO: 000013153

IODO: E-mail iodo@mpo.com.pl Grzegorz Szajerka
Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000146122 Kapitał zakładowy Spółki: 292 808 000 PLN
© 2024 MPO