Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o. to przedsiębiorstwo komunalne z wieloletnią tradycją, a jednocześnie otwarte na innowacyjne metody realizacji  usług.
Sprawny, efektywny przebieg procesów w Spółce możliwy jest dzięki międzypokoleniowej wymianie doświadczeń, bo u nas wiedza i doświadczenie wieloletnich pracowników spotyka się z energią oraz entuzjazmem ludzi młodych, będących na początku swojej kariery zawodowej.
Zdrowa współpraca zespołowa pracowników nastawionych na osiągnięcie wspólnego celu, jakim jest podnoszenie satysfakcji klienta zewnętrznego, pozwala na sprawną realizację usług o wysokiej jakości.
Spółka przywiązuje ogromną wagę do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Odzież robocza, talony żywieniowe, szkolenia czy szczepienia ochronne to przykłady świadczeń, jakie zapewniamy naszym pracownikom.
Do grona pracowników zapraszamy osoby: pracowite, odpowiedzialne, ukierunkowane na aktywne działania w zespole, ambitne i zaangażowane.
Jeśli bliskie są Państwu nasze wartości, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
W tym celu proszę zapoznać  się z ofertami pracy, jakie są aktualnie dostępne i wysłać CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości koniecznie proszę podać numer referencyjny oferty pracy, na którą Państwo aplikują.


Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ogłasza nabór na stanowisko: